Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filter
km: តម្រង
