Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو
