Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: All
nl: Alle

en: Browse
nl: Bladeren

en: Select
nl: Selecteren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Paragraphs library items
nl: Paragrafenbibliotheek-items

en: Paragraphs library browser
nl: Paragrafenbibliotheek browser

en: Paragraphs library
nl: Paragrafenbibliotheek

en: No library items available.
nl: Geen bibliotheek-items beschikbaar.
