Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: All
ro: Toate

en: Filter
ro: Filtru

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Select
ro: Alege

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Master
ro: Expert
