Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: All
sk: Všetky

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Select
sk: Zvoľte

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
