Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: All
ta: எல்லா

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
