Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
