Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
