Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Filter
bn: ফিল্টার
