Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Reset
da: Gendan

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: All
da: Alle

en: Browse
da: Gennemse

en: Select
da: Vælg

en: Offset
da: Forskydning

en: Entity type
da: Entity-type

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -
