Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Select
el: Επιλογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
