Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Reset
es: Restablecer

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: All
es: Todo(s)

en: Filter
es: Filtro

en: Browse
es: Explorar

en: Select
es: Seleccionar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: Entity browser
es: Navegador de entidades

en: Paragraphs library browser
es: Navegador de la biblioteca de Paragraphs

en: Paragraphs library
es: Biblioteca de Paragraphs

en: No library items available.
es: No hay artículos de la biblioteca disponibles.
