Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: All
eu: Guztiak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
