Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
