Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле
