Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
