Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Browse
lt: Naršyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
