Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: All
lv: Visi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
