Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
