Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: - All -
my: - အားလုံး -
