Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Bundle
ne: पोका
