Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: All
oc: Tot

en: Filter
oc: Filtrar

en: Browse
oc: Percórrer

en: Select
oc: Seleccionar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
