Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: All
ps: ټول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Select
ps: غوره

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
