Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
