Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri
