Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
