Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: All
et: Kõik

en: Filter
et: Filtreeri

en: Browse
et: Sirvi

en: Select
et: Vali

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Master
et: Peamine

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
