Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: All
hi: सभी

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
