Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: All
is: Allt

en: Filter
is: Sía

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
