Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
