Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Reset
os: Раздæрау

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
