Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: All
sl: Vsi
