Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: - All -
ug: ھەممىسى
