IPstack (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: German
ar: ألمانية

en: Russian
ar: روسية

en: IP address
ar: عنوان الـIP
