IPstack (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Output format
ca: Format de sortida

en: German
ca: Alemany

en: Russian
ca: Rus

en: IP address
ca: Adreça IP
