IPstack (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Output format
gl: Formato de saída

en: German
gl: Alemán

en: Russian
gl: Ruso

en: IP address
gl: Enderezo IP
