IPstack (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: French
jv: Basa Prancis

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Russian
jv: Russia

en: IP address
jv: Alamat IP
