IPstack (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
