IPstack (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: IP address
lt: IP adresas
