IPstack (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Russian
gu: રશિયન

en: IP address
gu: IP સરનામું
