IPstack (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP
