IPstack (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍
