IPstack (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: German
ne: जर्मन

en: Russian
ne: रूसी
