IPstack (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Spanish
az: İspan

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: German
az: Alman

en: IP address
az: IP ünvanı
