IPstack (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Settings
da: Indstillinger

en: French
da: Fransk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Output format
da: Output-format

en: German
da: Tysk

en: Russian
da: Russisk

en: IP address
da: IP-adresse
