IPstack (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Output format
he: תבנית פלט

en: German
he: גרמנית

en: Russian
he: רוסית

en: IP address
he: כתובת IP
