IPstack (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: German
hu: német

en: Russian
hu: orosz

en: IP address
hu: IP-cím

en: Use HTTPS
hu: HTTPS használata

en: Test page
hu: Tesztoldal
