IPstack (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Chinese
vi: Trung Quốc

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: IP address
vi: Địa chỉ IP
