IPstack (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: German
af: Duits

en: Russian
af: Russies
