IPstack (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: French
bn: ফরাসী

en: Japanese
bn: জাপানী

en: German
bn: জার্মান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
